Temeljem Ugovora o obavljanju stručne prakse redovitih studentica i studenata Ekonomskog fakulteta u Sveučilišta u Rijeci, te nastavno na uspješnu suradnju, u Zakladi Sveučilišta 22. listopada 2020. započeo je novi ciklus usavršavanja u sklopu kolegija Stručna praksa.

Nastojeći studentima i studenticama ponuditi realne izazove i zadatke, stručna praksa u Zakladi formirana je u području PR&Komunikacije. Antonio Piljan, student 2. godine diplomskog studija Poslovne ekonomije, smjer Međunarodno poslovanje, sudjelovat će u izradi komunikacijske strategije, stvaranju online sadržaja i materijala, vođenju društvenih mreža i ostalih komunikacijskih kanala.

Kako bi se unaprijedilo iskustvo samih studenata ove je godine uveden selekcijski proces u obliku kratkog intervjua te je povećan fond sati trajanja stručne prakse.

Tijekom prošle godine u Zakladi se usavršilo osam studenata/ica u ukupnom fondu od 640 sati.

Povezana vijest:  Obavijest o godišnjem odmoru