Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci, a na prijedlog stručnog povjerenstva, na svojoj je 91. online sjednici donio je Odluku o dodjeli nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci za kalendarsku godinu 2019.

Odluku u cijelosti, kao i obrazloženje odluke, možete pročitati OVDJE.

Nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci svake se godine dodjeljuje najzaslužnijim mladim i iskusnim znanstvenicima i umjetnicima koji su iznimnim doprinosom u znanstveno-istraživačkom i umjetničkom radu, odnosno svojim javnim i sveukupnim djelovanjem pridonijeli razvoju znanosti i umjetnosti na Sveučilištu u Rijeci, te akademskoj i široj zajednici.

Za kalendarsku godinu 2019. ukupno je dodijeljeno sedam nagrada, po jedna u kategorijama mladi znanstvenik i mladi umjetnik, tri u kategoriji znanstvenik, jedna u kategoriji umjetnik te nagrada za životno djelo.

Dodatne informacije o svečanoj dodjeli Nagrade objavit ćemo u skorijem roku.

Zaklada Sveučilišta upućuje iskrene čestitke svim nagrađenima i zahvaljuje prijaviteljima!

Povezana vijest:  Rezultati natječaja za sufinanciranje studentskih aktivnosti