STEP RI raspisuje javni poziv za mlade novinare koji će biti uključeni u diseminaciju aktivnosti projekta COOPower.

COOPower je europski projekt koji je usmjeren na rješavanje problema nezaposlenosti mladih i njihova angažmana kroz promicanje ideja i aktivnosti društvenog poduzetništva i zadrugarstva kao održivih alternativa za zapošljavanje. Projekt se provodi u tri zemlje – Cipru, Grčkoj i Hrvatskoj, a voditelj projekta je British Council iz Grčke.

STEP RI traži četvero (4) talentiranih mladih ljudi iz Hrvatske, u dobi od 18 do 30 godina, koji žele doprinijeti pozitivnim društvenim promjenama, imaju interes za kreativne ili poduzetničke pristupe rješavanju društvenih pitanja te se bave novinarstvom u širem smislu (društvene mreže, pisanje blogova, fotoreporterstvo, video, radio, podcastovi i slično).

Rok za prijavu je 20. srpnja 2020., a više informacija dostupno je na poveznici.

Povezana vijest:  Poziv na svečanu dodjelu Nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci i Nagrade za transfer znanja