Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci, na svojoj 93. sjednici održanoj 14. lipnja 2021. godine, donio je Odluku o imenovanju ravnateljice Zaklade. Izv. prof. dr. sc. Bojana Ćulum Ilić izabrana je za mandatno razdoblje od 2021. do 2026. godine, te je preuzela dužnost ravnateljice Zaklade Sveučilišta u Rijeci 15. lipnja 2021. godine. U rujnu je planirano predstavljanje nove ravnateljice, te strateških smjernica za navedeno razdoblje.

Čestitamo ravnateljici Ćulum Ilić na imenovanju, te zahvaljujemo ravnateljici Rinčić na predanom radu, idejama i viziji kojima je od 2013. uspješno vodila Zakladu Sveučilišta.

Povezana vijest:  Promocija monografije "Rijeka filantropije: 15 priča za 15 godina Zaklade"